Sport

⚽️ Formacionet zyrtare: Australi – Gjermani

16:19 | 19 June 2017

Australia dhe Gjermania takohen në kuadër të Kupës së Konfederatave.

Ndeshja e vlefshme për grupin B, fillon nga ora 17:00.

Formacionet zyrtare:

Australia: Ryan; Wright, Sainsbury, Degenek; Milligan, Luongo; Behich, Rogic, Mooy, Leckie; Juric.

Gjermania: Leno; Mustafi, Hector, Draxler, Goretzka, Wagner, Stindl, Ruediger, Kimmich, Brandt, Rudy.

Etiketa: