Sport

⚽️ Ja me kë luan FC Prishtina nëse e kalon rrethin e parë në Europa League (FOTO)

16:28 | 19 June 2017

FC Prishtina e mësoi sot emrin e kundërshtarit të fazës së parë preliminare në Europa League, shkruan zeri.info.

Bardhekaltrit do të luajnë me ekipin suedez, IFK Norrkoping dhe, nëse e kalojnë rrethin e parë, në atë të dytë do të përballem me fituesin e duelit tjetër ndërmjet ekipit skocez, Saint Johnstone apo atij lituanez FK Trakai.

Etiketa: