Sport

⚽️ Ofendimi i Ronaldos ndaj meksikanëve mbrëmë, sot bëhet hit në internet (VIDEO)

16:08 | 19 June 2017
Cristiano Ronaldo shfaqet gjithkund protagonist në mediat ndërkombëtare.
Portugezi nuk shënoi në barazimin 2:2 me Meksikën, teksa dhuroi vetëm një asist, por në fund u zgjodh lojtari i ndeshjes nga FIFA.

Një bisedë mes tij dhe Pepe ka bërë bujë në mediat botërore.

“Ehh, ata janë shumë të këqij, ata janë shumë të këqij”, – i thotë Ronaldo Pepes në fillim të pjesës së dytë, frazë që nuk dihet ende për çfarë arsye ta ketë thënë portugezi.

Vazhdoni leximin nën reklamë ...

Loading...

Dy janë hipotezat që ngrenë mediat berike: Ose për drejtuesit e Realit, ose për kundërshtarët (Meksikën).

Loading...
Etiketa: