Sport

⚽️Formacioni i Barcelonës për ndeshjen ‘finale’ ndaj Eibarit (FOTO)

17:56 | 19 May 2017
Barcelonës i duhet të fitojë patjetër përballjen me Eibarin në kuadër të xhiros së 38-të të La Ligas.

Skuadra katalne në Camp Nou, të dielën pret Eibar, për të përfunduar sezonin në La Liga.

Kur ka mbetur një xhiro për t’u zhvilluar, Barcelona mbetet ende në garë për titullin kampion, por i duhet një favor i madh nga Malaga, që në shtëpi duhet ta mposht Real Madridin.

‘Goal.com’ ka parashikuar se si do të duket formacioni i Barcelonës për ndeshjen me Eibar, ku në sulm sipas gjitha gjasave do të jenë Messi, Suarez dhe Neymar.

 

Etiketa: