Sport

⚽️Gjilani – Drita, foto fantastike nga Parisi (FOTO)

19:17 | 19 May 2017

Ethet e derbit të madh Gjilani – Drita janë prezente gjithandej, madje edhe përtej kufijëve.

Së fundmi po qarkullon një foto e bërë në Paris, teksa dy djem pozojnë me fanella të Gjilanit dhe Dritës, transmeton Gazetasheshi.com.

Vazhdoni leximin nën reklamë ...

Loading...

Derbi lokal shpesh ka ditur t’i ndajë edhe vëllezërit, prandaj ka interesim të jashtëzakonshëm.

Loading...
Etiketa: