Sport

⚽️Lahm dhe Alonso përshëndeten në mënyrë spektakolare (Video)

16:51 | 19 May 2017

Philipp Lahm dhe Xabi Alonso janë përshëndetur në mënyrë spektakolare gjatë ditës së sotme.

Mbrojtësi gjerman, Philipp Lahm dhe mesfushori spanjoll, Xabi Alonso, zhvilluan sot stërvitjen e fundit, pasi nesër edhe zyrtarisht do t’i japin fund karrierës, të cilët do të pensionohen nga futbolli.

Në stërvitjen e fundit, dy legjendat e futbollit botëror u përshëndetën në mënyrë spektakolare, për gjithçka që i kanë dhënë këtij sporti. /Express/

Etiketa: