Sport

⚽ Ozil na përshëndet me një fotografi fantastike me Granit Xhakën (FOTO)

17:05 | 17 July 2017 | Autori: Infokusi
Skuadra e Arsenalit ka mbërritur në Kinë për turin përgatitor.
Mesut Ozil ka postuar një fotografi në Facebook nga Kina, me Granit Xhakën dhe lojtarin e ardhur te Arsenal nga Schalke, Sead Kolasinac.

“Mirëmëngjesi Evropë, mirëmbrëma Shangahi”, ka shkruar Ozil.

Ai tutje shton se ka dalë për darkë me Xhakën dhe Kolasinac.

Të tjera