Sport

⚽ Sot takimi i madh, Interi afër lojtarit që e kërkon gjithë Evropa (FOTO)

16:12 | 17 July 2017
Është një ditë e rëndësishme kjo e sotmja në shtëpinë  Inter.
Drejtori teknik, Walter Sabatini, ndodhet në Milano. Arsyeja: Keita Balde.

Sulmuesi është larguar nga grumbullimi i Lazio-s, me lejen e klubit, për të shkuar në kryeqendrën lombarde.

Në fakt, sot parashikohet të zhvillohet një takim mes drejtuesve zikaltër dhe vetë lojtarit pasi është arritur marrëveshja me Lotiton në vija të përgjithshme.

Kjo e sotmja mund të jetë dita e duhur për të arritur marrëveshjen edhe me numrin 14 të Lazios.

inter-p-rgatit-surpriz-n-takohet-me-keita_ts_17-07-17_8401163456_

Etiketa: