Lifestyle

10 selfiet e nxehta të VITHEVE të cilat do t’ju nxisin ta vizitoni pishinën sa më shpejt (Foto, +16)

15:50 | 17 July 2017 | Autori: Infokusi

Këto ditë nuk mund të futeni në Instagram pa parë disa selfie. Por duke marrë parasysh motin e nxehtë të stinës së verës, selfiet e rregullta janë duke u zëvendësuar me ‘belfie’ falë bikineve dhe motit të nxehtë.

Belfie është kombinim i vitheve dhe selfie-s, dhe nuk është ndonjë sekret se përse rrjetet sociale janë të fiksuar pas këtij trendi.

Ky trend kishte fituar popullaritet sepse yjet si Rihanna, jennifer Lopez, dhe motrat Kardashian kishin filluar ta aplikonin këtë trend – pra t’i fotografonin vithet gjatë pushimeve të ndryshme.

Prandaj, më poshtë i gjeni disa nga postimet më seksi të belfie-ve, e të cilat do t’ju nxisin ta vizitoni pishinën sa më parë.

Të tjera