Auto&Tech

10 veturat më të bukura SUV të vitit 2017 (Foto)

11:44 | 18 May 2017 | Autori: Infokusi
Vitet e fundit veturat e segmentit SUV kanë hyrë edhe më fuqishëm në treg.

Këto vetura të mëdha karakterizohen me bukuri, shpejtësi, komoditet, si dhe janë të përshtatshme për çfarëdo lloj rruge.

Më poshtë mund të shihni 10 veturat më të bukura SUV të vitit 2017.

Acura MDX

111

Alfa Romeo Stelvio

111

Infiniti QX70

2017-infiniti-qx70-limited-679x453

Jaguar F-Pace

111

Land Rover Range Rover Sport

111

Maserati Levante

2017-maserati-levante-679x382

Mazda CX-9

2017-mazda-cx-9-679x453

Mercedes-AMG GLC 63

111

Toyota C-HR

2018-toyota-c-hr-1-679x453

Volvo XC90

2017-volvo-xc90-679x453

Të tjera