Rozë

26 maj Rita Ora konfirmon se kënga e re do të lansohet

13:46 | 19 May 2017 | Autori: Infokusi

Këngëtarja Rita Ora, përmes disa fotografive në rrjetin e saj social “Instagram” ka konfirmuar se kënga e saj e re e në bashkëpunim me Ed Sheeran do të lansohet më 26 maj.

Kënga e re do të jetë kënga e saj e parë pas 2 viteve, nga kënga e fundit që lansoi në vitin 2015 “Body On Me”, transmeton Koha.net.

Bashkëpunimi me këngëtarin Ed Sheeran është i pari, ndërkaq e ka titulluar “Your Song” dhe kënga do të jetë solo.

“Po ndodh në të vërtetë… Është zyrtare! Your Song”, ka shkruar Rita Ora në fotografitë e ndara në rrjetet sociale.

 

Etiketa:

Të tjera