Rozë

A e keni ditur se gruaja e Ermal Fejzullahut është një bukuroshe e vërtetë? (Foto)

16:53 | 05 June 2016

Ariana, bashkëshortja e këngëtarit Ermal Fejzullahu vazhdon të qëndroj në formë të shkëlqyer, pavarësisht faktit që është nënë e tre fëmijëve.

Ajo shfaqet në rrjete sociale me plot elegancë dhe stil, shkruan Magazina.al

Së fundmi ka postuar disa foto, ku ka veshur një fustan të gjatë dhe po duket e mahnitshme dhe shumë tërheqëse

Në këto foto shihet edhe Nera, vjehrra e Arianes.