Sport

Afrim Muçiqi nuk është më nënkryetar i Prishtinës, ja arsyeja!

23:04 | 11 January 2017
afrim-mu-ccedil-iqi-shpjegon-situat-euml-n-n-euml-fc-prishtin-euml-pas-dor-euml-heqjes-s-euml-krasniqit_hd-780x439

Afrim Muçiqi nuk do të jetë më nënkryetar i klubit të futbollit, Prishtina, shkruan Infokusi.com.

Në Kuvendin Zgjedhor që është mbajtur sonte në mbrëmje, nënkryetar janë zgjedhur, Ahmet Kurtolli dhe Ismet Begolli.

Ndërkaq, Afrim Muçiqi do të jetë anëtarë i Bordit, por është ngarkuar edhe me pozitën e përgjegjësit për të gjitha aktivitetet sportive të klubit të futbollit Prishtina.

Kështu thuhet në njoftimin për media të klubit të Prishtinës./Infokusi.com/