Rozë

Ana Kabashi në lidhje me producentin e famshëm kosovar (Foto)

11:12 | 11 January 2017

Rrallëherë është i pranishëm në mediat rozë për jetën private, por më shumë flitet për punën dhe hitet që krijon për estradën shqiptare.

Por, së fundi producenti i njohur kosovar ka ndryshuar statusin privat prej ‘single’ në lidhje.

Telegrafi ka arrit të siguroj edhe një fotografi të çiftit më të ri të skenës muzikore teksa Graniti shihet duke përqafuar Anën.