Uncategorized

Arrestohen tre persona për vrasjen para një muaji në Rahovec

11:09 | 16 June 2017 | Autori: Infokusi

Policia e Kosovës ka arrestuar tre persona në fshatin Ratkoc të Rahovecit si të dyshuar për një vrasje në këtë fshat që ka ndodhur më 17 maj.

Sipas Policisë pas  hetimeve te zhvilluara  dje janë  identifikuar dhe arrestuar tre te dyshuarit dhe të njëjtit me urdhër të prokurorit dërgohen në mbajtje

Të tjera