Rozë

Baby G feston ditëlindjen, pranoi dhuratat e para (Foto)

12:56 | 17 July 2017
Artistja e re, Gordana Kingji të cilën e njohim me emrin artistik Baby G, sot ka një ditë të veçantë.

Ajo feston ditëlindjen e 21-të dhe këtë gjë e ka bërë të ditur duke publikuar një foto në Instagram, me të cilën uroi veten, shkruan lajmi.net.

Urime të shumta erdhën sipër asaj fotoje nga fansat e këngëtares, duke i thënë fjalët më të ëmbla.

Por, përveç urimeve, Baby G ka pranuar edhe dhuratat e para të ditëlindjes, të cilat i publikoi në rrjete sociale.