Sport

Barcelona – Olympiakos, kjo është nota fantastike për Leo Messi

23:17 | 18 October 2017 | Autori: Infokusi

Barcelona ka fituar me rezultatin 3-1 ndaj Olympiacos.

Golat për Barçën i shënuan, Nikolaou og, Messi dhe Digne, kurse golin e nderit për mysafirët e shënoi, Nikolaou

Ja notat e lojtarëve:

Të tjera