Rozë

Bashkëshortja e Albatrit Muqiqit publikon foto të vajzës, Amelias (FOTO)

11:17 | 19 May 2017 | Autori: Infokusi

Egzona dhe Albatriti janë bërë prindër të një vajze të cilën e kanë pagëzuar me emrin Amelia.

Ata gjithashtu organizuan edhe një festë për të, shkruan Sovrani.info

Së fundmi, në InstaStory Egzona ka publikuar një fotografi të vajzës së saj, Amelias, teksa po fle gjumë.

Të tjera