Rozë

Bella, prapë?! (FOTO)

12:52 | 19 May 2017

Ajo vodhi spektaklin në hapjen gala të mërkurën, me fustanin e saj. Por duket se telashet në festivalin e Kanës për Bella Hadid nuk paskan të sosur.

Modelja 20-vjeçare kishte dalë për tu argëtuar e inspiruar nga stili i viteve ’90, me bust të bardhë, xhinse dhe atlete, por pa recipeta poshtë, çka i linte vend imagjinatës.

Edhe pse ka lindur 6 vite më vonë, Bella e pëlqen mjaft st ilin e viteve ’90.

Etiketa: