Rozë

Bella, ti më e bukur dukesh pa grim! (Foto)

22:58 | 17 July 2017 | Autori: Infokusi

Supermodelja e famshme, di të shkëlqeje eshte atëherë kur nuk përgor fare produkte kozmetike.

Bella Hadid, ka publikuar fotografinë e radhës në InstaStory, shkruan Indeksonline.

Se ajo është e bukur dhe natyrale e ka dëshmuar shumë moti. /Indeksonline/

Të tjera