Rozë

Bukuroshja shqiptare, pjesë e videoklipit të këngëtarit ndërkombëtar (Foto)

00:02 | 18 July 2017
Melita Shabani është një emër i njohur në fushën e modelingut, sidomos për fotografët dhe stilistët e njohur në Kosovë, të cilët e kanë pjesë të koleksioneve dhe fushatave të tyre të promovimit.

Ndodh shpesh që shumë prej vajzave të njohura si modele të jenë pjesë e klipeve të ndryshme që realizohen në Shqipëri e Kosovë, por nuk është ky rasti.

Melita, këtë herë ka kaluar kufijtë e Kosovës dhe e Shqipërisë, dhe është bërë pjesë klipit të fundit të këngëtarit të njohur libanez, Faydee, i cili ka vetëm pak ditë që ka publikuar këngën “More”.