Rozë

Capital T befason me stilin e ri të flokëve (Foto)

14:26 | 19 May 2017

Capital T është ndër artistët që kujdeset më së shumti për stilin e tij.

Reperi i njohur është shfaqur me flokë të lidhur prapa në paraqitjet ef undit, por së fundmi ka ndryshuar trendin.

Ai këtë herë ka vendosur t’i lëshojë flokët dhe të duket krejt ndryshe.

Capital T ka publiukar disa foto në rrjetin social Instagram me këtë stil flokësh, ku u komentua shumë nga fansat.

Ai tash po shijon suksesin e projektit “Pse po ma lun lojën”.