Sport

City shënon dy gola të shpejtë (Video)

20:15 | 12 August 2017 | Autori: Infokusi

Manchester City është duke fituar 2:0 ndaj Brighton & Hove Albion.

Manchester City ka shënuar dy gola të shpejtë ndaj Brighton & Hove Albion dhe po fiton 2:0, shkruan Gazeta Express.

Për 1:0 shënoi sulmuesi, Sergio Aguero, në minutën e 70’të. Epërsinë e dyfishoi, Lewis Dunk, duke shënuar autogol në minutën e 75’të.

Etiketa:

Të tjera