Sport

Dallku shënon gol të bukur në Ukrainë në fund të ndeshjes, ia siguron fitoren Vorsklas (Video)

20:04 | 12 August 2017 | Autori: Infokusi

Ardin Dallku ia ka siguruar fitoren Vorsklas në Ukrainë

Ardin Dallku ia ka siguruar tri pikë Vorsklas ndaj Stal Kamianskes në Superligën e Ukrainës pasi ka shënuar golin e vetëm dhe të tri pikëve në fund të ndeshjes.

Etiketa:

Të tjera