Rozë

Dashurohet Blerim Destani?! (FOTO)

21:15 | 12 August 2017 | Autori: Infokusi

Blerim Destani ka postuar një foto në Instagram.

Ndryshe nga herët e tjera ku Blerimi shfaqet duke nxjerrë në pah muskujt apo duke pirë puro, këtë herë na ka habitur të gjithë.

Aktori shfaqet duke mbajtur një lule në dorë dhe duke ia zgjatur dikujt.

Nuk dihet akoma se a është i dashuruar ai./Infokusi

Të tjera