Rozë

Është e pamundur të mos ia ngulësh sytë gjoksit të saj gjigant (Foto)

21:31 | 23 August 2017 | Autori: Infokusi

Alissa Bourne është një femër fantastike – nga koka deri te këmbët.

Por, biondia me sy të kaltër shquhet sidomos për gjoksin e saj gjigant, shkruan Gazeta Express.

Modelja dhe aktorja nga Nju-Jorku s’i do hiç jelekët, siç edhe shihet në fotot e mëposhtme. /Express/

Të tjera