Rozë

A është kjo 25-vjeçarja më seksi (Foto)

16:56 | 22 January 2018 Autori: Infokusi

Julianne Kissinger është një nga modelet më seksi.

Modelja Kissinger është tashmë e njohur për linjat e saj super seksi, shkruan Infokusi.com

25-vjeçarja ka qenë disa herë në faqet e para të Sport Illustrated dhe të shumë mediave tjera.

Ndërkohë në profilin e saj në Instagram modelen seksi e përcjellin rreth 5 milionë ndjekës./Infokusi.com

Të tjera