Rozë

Faton Isufi me projekt të ri, ja detajet (FOTO)

20:32 | 12 August 2017 | Autori: Infokusi

Këngëtari Faton Isufi është në përgatitje të këngës së re.

Këtë e ka bërë të ditur ai në një prononcim për Infokusi.

‘Këtë herë do vij ai do vij në duet me Special I dhe Nieni.

Kënga titullohet ‘Po shkëlqen’.

Videoklipi po punohet nga produksioni 2 Production./Infokusi

 

Të tjera