Fun & Video

Fëmija bie në pishinë dhe qëndron me kokë poshtë për më shumë së një minutë (Foto/Video)

16:02 | 18 May 2017 | Autori: Infokusi
Video e tmerrshme sikurse nëpër filma është kapur në Kinë

Fëmija po luante ne qendrën e notit Leyou Baobei në Zhaoyuan City në Kinë dhe papritmas bije me kokë poshtë nën ujë, trasnmeton lajmi.net.

Nga pamundësia që fëmija të kthehet sikurse ishte më herët ai vazhdimisht lëviz për të dal nga uji, dhe u deshën plot 72 sekonda që të tjrët të kuptonin se fëmija po mbytej.

Një person në dhomën tjetër e sheh fëmijën nga dritarja dhe vrapo e nxjerr nga aty.

Fëmija është shoqëruar në spital dhe është raportuar se është jashtë rrezikut për jetë.

Të tjera