Rozë

‘Festë ‘për Kim Kardashian, ja çfarë ka ndodhur (Foto)

15:32 | 19 May 2017

Fotografitë e saj të e saj të fundit me bikini i kushtuan asaj me mbi 100.000 ndjekës në Instagram.

Kim Kardashian mbrëmë mori një dhuratë mrekullueshme nga fansat e saj, shkruan dailymail.

Ajo ka fituar mbi 1 milion ndjekës në rrjetin social Instagram.

“ Nuk mund të besoj që kam arritur miliona ndjekës të Instagram, të gjitha falë juve! Shikoni disa nga fotografit më të mira të miat të postuara”, ka shkruar ajo.

36-vjeçari u bë personi i gjashtë për të arritur në Instagram.

Selena Gomez, është aktualisht personi më i ndjekur në Instagram me më shumë se 120 milion fansa.

E edhe Ariana Grande, Taylor Swift dhe Beyonce janë gjithashtu në këtë grup me me së shumti ndjekës, ndërsa ylli portugez i futbollit Cristiano Ronaldo është i vetmi jo amerikan, dhe jo femër në këtë grup.