Auto&Tech

Fordi përplaset dhe ndahet në gjysmë, shoferi shpëton me lëndime të lehta (Video)

11:34 | 18 May 2017

Gara mes dy Mustangëve, që është zhvilluar në Kaliforni të Shteteve të Bashkuara, ka përfunduar me përplasje -por, pa viktima.

Shoferi i makinës që është ndarë në gjysmë, është dërguar në spital me shpejtësi, megjithëse nuk kishte dëmtime serioze për jetën, transmeton Telegrafi. Pas kontrollit ai është dërguar në shtëpi.

Vazhdoni leximin nën reklamë ...

Loading...

Siguria e vendosur në makinën Ford ka bërë që të mbrohen personat brenda.

Loading...