Sport

Formacionet zyrtare: Inter – Real Betis

19:52 | 12 August 2017 | Autori: Infokusi

Janë publikuar formacionet zyrtare për miqësoren mes Interit dhe Real Betisit, që zhvillohet nga ora 20:45.

Në miqësoren ndaj skuadrës spanjolle, për Interin do të debutojnë dy transferimet e reja, mbrojtësi i majtë, Dalbert dhe mesfushori i transferuar nga Fiorentina, Vecino, shkruan Gazeta Express.

Inter: Handanovic; D’Ambrosio, Miranda, Skriniar, Dalbert; Vecino, Borja Valero; Candreva, Joao Mario, Perisic; Icardi.

Real Betis: Adán, Barragán, Mandi, Feddal, Tosca, Narváez, Guardado, Fabián, Joaquín, Sergio León dhe Nahuel.

Etiketa:

Të tjera