Sport

Formacionet zyrtare: Porto – Liverpool

20:05 | 14 February 2018 Autori: Infokusi

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën e kampionëve ndërmjet Porto dhe Liverpool, shkruan infokusi.

Porto dhe Liverpool takohen sonte me fillim nga ora 20:45.

Të dyja skuadrat kanë publikuar formacionet startuese.

Etiketa:

Të tjera