Lajme

Frika e LDK-së nga Vjosa Osmani!

18:24 | 19 May 2017 | Autori: Infokusi

Lidhja Demokratike e Kosovës akoma nuk i ka përfunduar listat me kandidatët e tyre të cilët do të garojnë për deputet në Kuvendin e Kosovës.

Një gjë e tillë pritet të finalizohet brenda pak orësh, kështu ka thënë zëdhënësja e LDK-së Gentiana Azemi për GazetaBlic.

“Listat ende nuk i kemi përfunduar dhe brenda pak kohësh do ti përfundojmë dhe do të ju njoftojmë”, tha ajo.

Të tjera