Lajme

Fushë-Krujë, sherr me thikë për shalqinjtë, i moshuari përplaset me 2 të rinjtë (Video)

12:06 | 17 July 2017 | Autori: Infokusi

Mëngjesin e sotëm ka ndodhur një sherr në rrugët Fushë-Krujës ku një i moshuar dhe dy të rinjve janë përleshur fizikisht.

Një kalimtar i rastit ka filmuar skenën. Ne videon postuar nga JOQ duket se i moshuari mban në dorë një thikë dhe dy të rinjtë nga momenti në moment shihen të tensionuar.

Në videon mund të shihet momenti kur të rinjtë i vërsulen të moshuarit. Sipas raportuesit thuhet se personat kanë qenë duke shitur ballë për ballë dhe konkurrenca ndoshta ka bërë që ata të përleshen mes tyre.

 

Të tjera