Lajme

Ganimete Mulsiu: Jam pjesë e listës së PDK-së

23:55 | 19 May 2017

Ganimete Musliu ka treguar së është pjesë e listës së Partisë Demokratike të Kosovës.

“Unë jam pjesë e listës së PDK-së”.

“Duke u bazuar në punën dhe angazhimin tim unë kam hy në garë për të fituar edhe një mandat”.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Musliu në Ballë për Ballë të Klan Kosovës.