Rozë

Getoar Selimi një deklarim të çuditshëm për Marinën, çfarë po ndodh me çiftin…(Foto)

11:20 | 11 January 2017

Getoar Selimi dhe Marina Vjollca janë në një lidhje prej disa kohësh.

Pra pak kohëh reperi ka bërë një publikim i cili ka bërë publikun të mendojë se çifti ka kurorëzuar lidhjen e tyre në martesë. Këto zëra u mohuan, shkruan Express.

Por në një postim të fundit Getoari ka vendosur të bëjë sërisht konfuz publikun. Në foton e publikuar ai shkruan: “ Unë dhe gruaja ime e bukur Marina Vjollca”.

Sërisht mbetet me pikëpyetje nëse çifti është martuar apo jo.