Sport

Ja çfarë bëri e dashura e Mesut Ozilit, për ndeshjen e parë të tij (Foto)

19:57 | 12 August 2017 | Autori: Infokusi
Modelja dhe aktorja turke, Amine Gulse prej kohës kur u bë publike lidhja e tyre nuk fsheh asgjë në lidhje me ta.
Pas pushimeve, Ozil i është rikthyer fushës së futbollit dhe në ndeshjen e parë e pranishme ishte edhe e dashura e tij, shkruan lajmi.net.

Amine ka publikuar disa foto në rrjete sociale, ku në njërën nga to ka shkruar “Loja e parë e sezonës”.

Ajo ka ndarë me ndjekësit edhe një foto të sajën teksa shikonte ndeshjen ku luante i dashuri i saj dhe në këtë foto dukej mahnitëse. /Lajmi.net/

 

Etiketa:

Të tjera