Rozë

A ju kujtohet ‘Mimoza’ e serialit ‘3 gjermanët e trashë’? (FOTO)

14:32 | 19 June 2017 | Autori: Infokusi

Aktorja Flutura Zeneli ishte e njohur për rolin e ‘Mimozës’.

Ajo në serialin vendor ‘3 gjermanët e trashë’ luajti me përsosmëri rolin e vajzës që punonte në recepcion, shkruan arbresh.info.

Flutura ende merret me aktrim dhe ndan me ndjekësit e saj momente nga provat.

Ja si duket tani ajo.

Të tjera