Rozë

Këto janë bukuroshet që shkëlqyen në mbrëmjen e maturës (FOTO)

17:46 | 19 May 2017

Këto janë dy bukuroshet e shkollës së mesme “Hivzi Sylejmani” të Fushë Kosovës, raporton Infokusi.com.

Shkolla e mesme “Hivzi Sylejmani” festoi mbrëmjen e maturës javën që po e lëmë pas dhe në mesin e shumë bukurosheve dhe bukuroshëve të kësaj mbrëmje padyshim se këto dy maturante ishin ato që e zbukurun këtë mbrëmje edhe më shumë.

Bëhet fjalë për Fatjona Rrahmani edhe Albana Rrahmani të cilat me sharmin dhe bukurin e tyre dukeshin mahnitëse  në këtë mbrëmje./Infokusi.com

 

Etiketa: