Rozë

Kida ka rënë shumë në peshë, ja si duket tani (FOTO)

17:40 | 20 July 2017 Autori: Infokusi

Këngëtarja Kida është aktive në mbrëmje dhe tur muzikor.

Ajo së fundmi ka rënë dukshëm në peshë, shkruan Infokusi.

Nga disa foto të publikuara në Instastory shihet me disa kile më pak.

Ndoshta angazhimet e shumta në muzikë i kanë marr asaj shumë energji.

Ja sa e dobët duket ajo./Infokusi

Të tjera