Rozë

Ky është kodi që po i bashkon Era Istrefin dhe Roza Latin (Foto)

11:30 | 21 April 2017

Ato të dyja vërtet nuk i bashkon profesioni, por diçka tjetër po.

Era Istrefi dhe Roza Lati mbrëmjen e kaluar kanë patur një urim të përbashkët për festimin e pirjes së canabisit. Nëse keni pare shënimin 4/20, është një kod-term që i referohet konsumit rë canabisit sidonos pirjes së tij në orën 4:20 të mëngjesit dhe festohet me 20 prill në SHBA (4/20).Si duket Roza dhe Era kanë një dobësi të veçantë për bimën e quajtur “paqja jeshile” të cilën nuk harruan ta kujtonin në datën e caktuar, transmeton intv.al. Ndërkohë që Roza e ka uruar me një nga fotot e saj të realizuara së fundmi ku mban një cigare të tillë në gojë, Era me një kapele mbi të cilën shkruhej thjeshtë “Happy 4”.