Infokusi Images

Ndėrtohet Fakulteti i Bujqėsisė dhe Veterinarisė

E premte, 26 korrik 2013 / 18:59

Sot nė Prishtinė u vu gur themeli i pėr ndėrtimin e Fakultetit tė Bujqėsisė dhe Veterinarisė nė Prishtinė. Tė pranishėm ishin ministri i Arsimit, Shkencės dhe Teknologjisė, Ramė Buja, rektori i Universitetit “Hasan Prishtina”, Ibrahim Gashi, dhe kryetarin e komunės sė Prishtinės, Isa Mustafa,

Shkruaj koment

Emri:
Email:
Komenti:

“The Mask of Zoro”

Heroi i filmave vizatimorė ,miku mė ...

Infokusi Images

KOMUNA E KIJEVĖS!

Kijeva, njė vendbanim i cili nė viti...

Infokusi Images

MEMORIALI I MBYLLUR DHE TRIBUNALI QĖ PO HAPET

Memoriali do tė hapet dhe siē thuhet...

Infokusi Images

“Ku rafsha mos u vrafsha”!

E shtrirė nė divan po mendoja pėr ve...

Infokusi Images
reklama www.trembelat.com

Ėndrrat qė realizohen vetėm kur zgjohemi nga gjumi!

Shkruan: Shqipe PantinaLajmi I fundi...

Infokusi Images