Lajme

LDK dhe Vetëvendosje dorëzojnë listat e kandidatëve për deputetë

00:03 | 20 May 2017

Përfaqësuesit e Lidhjes Demokratike të Kosovës dhe Lëvizjes Vetëvendosje kanë hyrë në objektin e KQZ-së për të dorëzuar listat për pjesëmarrje në zgjedhjet e 11 qershorit.