Rozë

Ledri pozon me duart plot para, por kjo është veshja e tij që i çuditi të gjithë (Foto)

15:39 | 21 April 2017

Reperin Ledri Vula gjithmonë e kemi parë me veshje sportive.

Por, ai sot përmes një fotoje të hedhur në Facebook ka habitur fansat, pasi ka pozuar me kostum, shkruan lajmi.net

Si një zotëri, ai shihet se në duar ka një shumë parave, ndërsa në gojë një cigare.

E gjithë kjo foto, duke ngjarë në Pablon përshtatet me projektin e ri që e ka lansuar dje bashkë me Skerdin, Gjikon dhe Lumi B.

18033868_1108426575930692_7846842269121187215_n