Lajme

Limaj: E kam thënë se Kryeministri do të jetë nga Opozita

21:20 | 19 May 2017

Lideri i Nismës për Kosovën, Fatmir Limaj në një debat televiziv në TV Dukagjini ka theksuar se Ramush Haradinaj, ka qenë kandidat i yni për kryeministër.

“Kam theksuar shumë më herët se kryeministri do të jetë nga ana e opozitës. Dhe e shihni se kryeministri do të jetë Ramush Haradinaj, nga opozita”, tha ai.

Vazhdoni leximin nën reklamë ...

Loading...

Sipas tij, kush më opozitë se sa Ramush Haradinaj dhe koalicioni ynë.

Ai tha se angazhimi i tij në kuadër të këtij koalicioni, është shumë afër konkretizimi.

Loading...
Etiketa: