Rozë

Maturantja nga Peja e dizajnoi vet fustanin për maturë, ja si është dukur ajo (Foto)

11:33 | 19 May 2017 | Autori: Infokusi

Shkollën e mesme e përfundoi në atë të Arteve Aplikative “Odhise Paskali ” në Pejë.

Prandaj, maturantja nga Peja, Donika Loci, ka vendosur që edhe për mbrëmje të maturës, fustanin ta dizajnojë vet, shkruan lajmi.net

Duke zgjedhur material dhe ngjyra interesante, ajo dukej tejet bukur.

Donika ka realizuar edhe një set të fotografike në të cilat ka paraqitur sharmin e saj.

E pasi fustanin e dizajnoi vet, padyshim që maturantja do të vazhdojë të realizojë ëndrrën e saj dhe të bëhet dizajnere./Lajmi.net/

18555027_1323775457692181_788645677_n18579256_1323775501025510_1009182896_n18554990_1323775487692178_2009649066_n18622980_1323775464358847_551306898_n 18578811_1323775377692189_1247369347_n18575107_1323775437692183_530148447_o18578908_1323775374358856_1811590802_n18600663_1323775434358850_1745708423_n

Të tjera