Rozë

Mihrije Braha shtatzënë? (VIDEO)

21:23 | 12 August 2017 | Autori: Infokusi

Këngëtarja Mihrije Braha ka treguar përditshmërinë e saj.

Ajo për bashkëshortin dhe djalin e tyre Platorin ka thënë që janë akrepa.

Pra, 3 akrepa të orës.

Por, në pyetjen se a ka menduar që ta shtoj familjen, përgjigjja e saj ishte interesante.

Për më shumë klikoni në videon e mëposhtme./Infokusi

Të tjera