Rozë

Modelja e njohur feston ditëlindjen (VIDEO)

17:41 | 17 July 2017 | Autori: Infokusi

Modelja kosovare që jeton në Suedi Kosovare Halimi sot ka festë.

Ajo ka ditëlindjen dhe mbush 23 vite, shkruan Infokusi.

Përndryshe, kjo m0odele është e ‘Gecjan Fashion’ që ka marr pjesë në sfilata të ndryshme duke përfshirë edhe Turqinë.

Për Kosovarën kanë shkruar mediat turke duke e cilësuar si fytyrë e bukur.

Në vazhdim mund ta ndiqni intervistën e saj në lidhje me modelizmin./Infokusi

Të tjera