Rozë

Moderatores shqiptare i përmendin peshën…NUK do e besoni si reagon! (Foto)

21:42 | 17 July 2017

Moderatorja Einxhel Shkira është konfrontuar me mesazhe me një ndjekëse në rrjete sociale.

Kjo e fundit është shprehur për kilet e tepërta të Einxhel dhe mesa duket ajo nuk është ndjerë mirë nga këto fjalë, madje duke publikuar edhe bisedat mes tyre. Ja bashkëbisedimi i modetores dhe ndjekëses së saj.